Bellesa Med NFZ EN SE DE Kontakt


Nasz personel

W Bellesa-Med pracują lekarze stomatolodzy o wysokich kwalifikacjach zawodowych dla których praca to również życiowa pasja. To absolwenci najlepszych polskich uczelni medycznych mający wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasz personel cechuje ciepłe podejście do dzieci oraz dbałość o potrzeby dorosłego pacjenta.

Lekarze Bellesa-Med

dr Agnieszka Frelek stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi w narkozie
dr Aleksandara Turkowska stomatologia dziecięca i dorosłych protetyka, chirurgia
dr Klaudia Malottki stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi w sedacji wziewnej
dr Sylwia Smolarek endodoncja, zabiegi pod mikroskopem
zabiegi laserem i konwencjonalnie
dr Joanna Rutkowska stomatologia dziecięca i dorosłych endodoncja, zabiegi pod mikroskopem
dr Magdalena Grabarczyk stomatologia dziecięca i dorosłych endodoncja
dr Aneta Kruzel stomatologia dziecięca i dorosłych leczenie komercyjnie oraz na NFZ
dr Patrycja Nadolska stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi laserem i konwencjonalnie
dr Artur Malottki stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi laserem i konwencjonalnie
dr Wojciech Napiórkowski chirurgia i implantologia zabiegi laserem i konwencjonalnie
dr Bartłomiej Siciarz chirurgia i implantologia zabiegi laserem i konwencjonalnie
dr Karolina Trusiewicz ortodoncja dziecięca i dorosłych aparaty ruchome, stałe, retencyjne
dr Anna Skiepko ortodoncja dziecięca i dorosłych aparaty ruchome, stałe, retencyjne

Leczenie w znieczuleniu ogólnym

dr Agnieszka Frelek stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi w narkozie
dr Wojciech Napiórkowski specjalista chirurg stomatolog zabiegi laserem i konwencjonalnie
dr n. med. Grzegorz Witer anestezjologia i intensywna terapia

Asystentki stomatologiczne

Agnieszka asystentka stomatologiczna
Karolina higienistka stomatologiczna
Eliza asystentka stomatologiczna
Klaudia asystentka stomatologiczna

Rejestracja

Karolina Zawsze służę pomocą, uśmiechem,
miłym słowem i dobrą kawą lub herbatą.W związku z dalszym rozwojem Kliniki prowadzimy nabór na wskazane stanowiska APLIKUJ TERAZ

dr Artur Malottki stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi laserem i konwencjonalnie
Ukończyłem Wrocławski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-stomatologicznym, uzyskując tytuł lekarza - dentysty.
Od początku studiów, brałem udział w licznych konferencjach oraz kursach specjalistycznych, należąc do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii ( PTSS).
Staż podyplomowy odbyłem w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, w którym mogłem rozwijać swoje umiejętności z różnych dziedzin stomatologii. Obecnie zajmuję się stomatologią zachowawczą. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aby móc świadczyć usługi zgodne z najnowszymi doniesieniami naukowymi.
W niedalekiej przyszłości, chcę rozwijać się w kierunku periodontologii oraz protetyki stomatologicznej.
dr Agnieszka Frelek stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi w narkozie Ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 1990 roku uzyskując tytuł lekarza stomatologa, a w 2002 roku tytuł lekarza specjalisty I stopnia ze stomatologii ogólnej.
Mam 25 letnie doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia specjalistyczne. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, protetyką i chirurgią stomatologiczną.
Od 13 lat pracuję w Poradni Stomatologicznej dla Dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie leczę małych pacjentów oraz wykonuję zabiegi w znieczuleniu ogólnym.
W klinice Bellesa-Med zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych, a także wykonuję zabiegi w narkozie. To właśnie tą dziedzinę rozwijam w klinice.
dr Agata Bartosiak (Kowalczyk) stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi laserem i konwencjonalnie lekarz medycyny estetycznej leczenie komercyjnie oraz na NFZ Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Podczas studiów byłam członkiem dwóch kół naukowych przy Zakładzie Stomatologii Zachowawczej oraz Zakładzie Ortodoncji UMB. W ramach których prowadziłam liczne badania naukowe prezentowane na międzynarodowych konferencjach i uczestniczyłam w wielu kursach i zjazdach naukowych.
Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, aby wykonywać zabiegi zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, odbudową estetyczną zębów i wykonywaniem zabiegówz z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu toksyny botulinowej. Poza względami medycznymi i funkcjonalnymi cenię sobie walory estetyczne wykonanych prac. Wykonuję wypełnienia przy użyciu wysoce estetycznego materiału Enamel.
W gabinecie staram się wprowadzić miłą i przyjazną atmosferę, bardzo dobrze znajduję porozumienie nawet z najmłodszymi pacjentami. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, zawsze zwracając uwagę na wszystkie aspekty i proponując wiele rozwiązań. Cenię sobie interdyscyplinarne leczenie planując je tak, aby rozwiązać problemy pacjentów. Stomatologia to dla mnie pasja, więc wkładam w nią całe serce.
dr Magdalena Grabarczyk stomatologia dziecięca i dorosłych endodoncja Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Roczny staż odbywałem w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie praktykowałam pod okiem najlepszych specjalistów w kraju.

Moje podejście do leczenia pacjenta bazuje na wczesnym wykrywaniu próchnicy oraz stomatologii małoinwazyjnej. Interesuję się nowoczesnymi technologiami i z tego względu uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach - w tym w szkoleniach z zakresu "Endodoncji w powiększeniu", "Endokorony, włókna", "Kompozytowa rekonstrukcja zębów przednich z wykorzystaniem indeksu silikonowego".

W Bellesa-Med rozwijam sekcję medyczną zajmującą się praktycznym leczeniem z użyciem nowoczesnej aparatury endodontycznej.
dr Aleksandra Turkowska stomatologia dziecięca i dorosłych protetyka, chirurgia Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie kierunku lekarsko-dentystycznego. Już w trakcie studiów czynnie brałam udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Pracowałam w Studenckim Kole Naukowym przy Katedrze i Zakładdzie Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Jako członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS) szkoliłam się z zakresu chirurgii, protetyki i stomatologi zachowawczej. Następnie swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiałem odbywając staż w PZOZ w Szczecinku – wiodącym ośrodku stomatologicznym.

Jestem otwarta na nowe technologie wkraczające do stomatologii. Obecnie odbywam kurs z zakresu implantoprotetyki, gdyż to właśnie z protetyką wiążę swoją przyszłość zawodową.

Zależy mi na tym by oprócz udzielania fachowej pomocy stworzyć taką atmosferę dzięki, której każda wizyta będzie budziła w pacjencie pozytywne skojarzenia. Pracowitość, dokładność, zaangażowanie i poczucie humoru, to cechy, które towarzyszą mi zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.
dr Sylwia Smolarek endodoncja, zabiegi pod mikroskopem zabiegi laserem i konwencjonalnie Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W trakcje studiów jako członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS) brałam czynny udział w szkoleniach i sympozjach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.
Staż podyplomowy odbyłam w Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek” w Warszawie, w trakcie którego czerpałam wiedzę od najlepszych specjalistów z zakresu chirurgii stomatologicznej, protetyki i endodoncji.
Mój zawód jest dla mnie pasją, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu opiekę w zgodzie z najnowszymi doniesieniami medycznymi oraz najwyższą jakością leczenia.
W klinice zajmuję się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz endodoncją. Dodatkowo poszerzam swoje umiejętność w zakresie leczenia protetycznego oraz pracy pod mikroskopem. Wizyty u mnie, charakteryzują się spokojną i sympatyczną atmosferą. Na leczenie zapraszam również dzieci, potrafię znaleźć kontakt nawet z największym, młodym psotnikiem.
dr Bartłomiej Siciarz specjalista chirurg stomatolog zabiegi laserem i konwencjonalnie treść w przygotowaniu...
dr Joanna Rutkowska stomatologia dziecięca i dorosłych endodoncja, zabiegi pod mikroskopem Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2012 roku kierunek Lekarsko Dentystyczny. Staż odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii.
Na początku swojej drogi zawodowej zajmowałam się leczeniem zachowawczym i leczeniem dzieci. Obecnie rozwijam się w kierunku endodoncji i protetyki.
Uczestniczę w licznych konferencjach i kursach przez co leczę zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologii.
dr Klaudia Gapska stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi w sedacji wziewnej Jestem absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarsko-stomatologicznego.
Po studiach odbyłam roczny staż podyplomowy w jednej z warszawskich klinik, gdzie pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem pogłębiałam swoją wiedzę i umiejętności.
Zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią estetyczną. Chętnie pracuję również z najmłodszymi pacjentami. Zawsze dbam o to, aby leczenie przebiegało w miłej atmosferze oraz było dla pacjenta w pełni komfortowe i bezbolesne.
Nieprzerwanie zdobywam nowe umiejętności za sprawą uczestnictwa w kursach, warsztatach oraz szkoleniach. Starannie wykorzystuję je w pracy zawodowej dla najlepszych rezultatów.
dr Karolina Gawrylczyk stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi laserem, endodoncja,
zabiegi pod mikroskopem
Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a swoją wiedzę rozszerzam obecnie również w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTL. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w dużej poradni stomatologicznej "DeWu" w Warszawie oraz w prywatnych gabinetach stomatologicznych na terenie Warszawy i okolic, gdzie praktykowałam pod okiem specjalistów z dziedziny stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz periodontologii.

W swojej obecnej praktyce zawodowej zajmuję się leczeniem zachowawczym, endodontycznym. Wykonuję również zabiegi obejmujące odbudowę oraz poprawę estetyki uzębienia po urazach oraz ubytków i przebarwień powstałych w wyniku zmian chorobowych. Szczególnie interesuje mnie stomatologia estetyczna, minimalnie inwazyjna z wykorzystaniem preparatu Enamel. W powyższym zakresie podnoszę nieustannie moje kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam specjalistyczne kursy praktyczne z dziedziny stomatologii, m.in.: "Wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego-standardowe i indywidualne" - 2016 r., "Art of composite - estetyka kompozytowa bez tajemnic" - 2017 r. oraz "Endodoncja - techniki podstawowe" - 2017 r.

Bardzo lubię pracę z dziećmi, wykazuję się dużą empatią i cierpliwością w pracy z najmłodszymi pacjentami.
dr Aneta Kruzel stomatologia dziecięca i dorosłych leczenie komercyjnie oraz w na NFZ Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przygodę ze stomatologią zaczęłam od stażu podyplomowego w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie nabrałam dużego doświadczenia ucząc się wiele od cenionych specjalistów.
Podczas pracy z pacjentem cenię sobie spokój i profesjonalizm. Rozumiem lęk pacjentów, dlatego staram się dokładnie tłumaczyć kolejne etapy leczenia, eliminując strach i obawy.
W przyszłości chciałabym się zająć protetyką i problemami okluzyjnymi, dlatego też jestem aktywnym uczestnikiem licznych kursów tematycznych.
dr Patrycja Nadolska stomatologia dziecięca i dorosłych zabiegi laserem i konwencjonalnie Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów rozwijałam swoje zainteresowania będąc członkiem Studenckiego Koła Naukowego Stomatologii Zachowawczej oraz Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

Staż w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek” w Warszawie umożliwił mi zdobycie wiedzy oraz doświadczenia pod okiem cenionych specjalistów. Do każdego pacjenta podchodzę z cierpliwością i uśmiechem, starając się, aby wizyty były przyjemnością, a nie koniecznością. Swoją przyszłość wiąże z leczeniem chorób błon śluzowych i przyzębia.
dr Karolina Trusiewicz ortodoncja dziecięca i dorosłych aparaty ruchome, stałe, retencyjne Studia na Akademii Medycznej w Gdańsku ukończyłam w 2005 roku.

W swoim dorobku zawodowym mam udział w seminariach i kursach na terenie kraju jak i za granicą m. in w Brazylii , Austrii i Niemczech.
Zagadnień i technik ortodontycznych w praktyce uczyłam się pod kierunkiem lekarza ortodonty w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie odbywając tam 5-cio letni staż specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Stawów Skroniowo-Żuchwowych.
Na swoim koncie mam wielu zadowolonych pacjentów, u których założony plan leczenia zakończył się pełnym sukcesem.
dr Anna Skiepko ortodoncja dziecięca i dorosłych aparaty ruchome, stałe, retencyjne Ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Białymstoku w 1989 roku uzyskując tytuł lekarza stomatologa, a w 1994 roku tytuł lekarza specjalisty I stopnia ze stomatologii ogólnej.
W 1999 uzyskałam II stopień specjalizacji z ortodoncji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta i spełnieniem jego oczekiwań. W klinice Bellesa-Med zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatów stałych i ruchomych stosując najnowsze techniki ortodontyczne.
dr Wojciech Napiórkowski chirurgia i implantologia zabiegi laserem i konwencjonalnie Ukończyłem studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Stomatologii oraz Wydziale Lekarskim uzyskując tytuł lekarza stomatologa i lekarza medycyny.

Uzyskałem specjalizację z chirurgii stomatologicznej odbywając staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Brałem udział w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Moją pasją jest chirurgia odtwórcza tj. sterowana regeneracja tkanek i implantologia. Cenię sobie dobry kontakt z pacjentem.

W klinice zajmuję się również leczeniem chirurgicznym pacjentów podczas zabiegów w narkozie.
Marta Szymanik asystentka i higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologa Oferta pracy nr 1 Opis Stanowiska

1) Asystowanie lekarzom stomatologom w przeprowadzaniu zabiegów
2) Wykonywanie sterylizacji narzędzi
3) Dbanie o sterylność i czystość gabinetów
4) Obsługa komputera, pakiet microsoft office

Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem z podaniem w tytule nazwy stanowiska na adres email: klinika@bellesa-med.pl

Rejestratorka medyczna Oferta pracy nr 2 Opis Stanowiska

1) Umawianie pacjentów na wizyty stomatologiczne i kosmetyczne
2) Prowadzenie bieżącej dokumentacji
3) Obsługa komputera, pakiet microsoft office

Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem z podaniem w tytule nazwy stanowiska na adres email: klinika@bellesa-med.pl